Атырауский Высший
многопрофильный колледж "Болашак"

МЕНЮ

2022-2023 оқу жылына арналған «Worldskills-2023» өңірлік чемпионаты өтті. Чемпионатқа облысымыздың барлық колледждері әртүрлі мамандық бойынша сайысқа түсті. Әр қилы мамандықтарға сай жарыс 3 күнге созылды.

Осы сайыста студенттер өздерінің алған білімдерін шыңдады. Біздің колледж студенттері мен оқытушылары да кенже қалмады. Медицина саласы бойынша 3 курс студенті Ангарбаева Аружан ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Сол секілді «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығының студенті Мусина Дильназда ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Осыншама көп сайыскер арасында оза шауып, колледж мәртебесін жоғары көтерген студенттерімізге мың алғыс. Сонымен қатар колледж туын желбіретіп, жарыскерлерге қолдаушы болған Абдигали Дарынға ризашылығымызды білдіреміз.

© 2024 Атырауский высший многопрофильный колледж "Болашак". Все права защищены.