Атырауский Высший
многопрофильный колледж "Болашак"

МЕНЮ

Жалпы пәндер кафедрасының мүшесі жоғары санатты тарих пәнінің оқытушысы Умирзакова Гульжанат Жамашевнаның 2/9 "Мейіргер ісі" тобына өткізген, тақырыбы: "Ахмет Байтұрсынов -ұлт ұстазы" - атты сабағында қазақ тілі білімінің негізін салушы, қоғам қайраткері, қазақ алфавитін құрудағы іс -әрекеті, ғылыми мұрасы туралы мағлұматтар алу.

Студенттер 4-топқа бөлінді.1-топ "Ақын", 2-топ " Ұстаз", 3-топ" Ғалым", 4-топ " Қайраткер ". Сабақта - отаршылдыққа қарсы, еліміздің Тәуелсіздігі үшін күрескен ұлт қайраткері, ақын, қазақ әліппесі мен грамматикасының терминологиясының және әдебиет теориясының негізін қалаушы, ұлы ғалым, аудармашы, фольклорист, журналист, сыншы сондай -ақ композитор. "Пәнаралық байланыс: Қазақ әдебиеті, Музыка, Педагогика. Мәтінмен, топпен жұмыстар болды. "Екі жұлдыз,бір тілек" арқылы кері байланыс болды Әр топ жұмыстарын слайдпен қорғады, тақырыптың мазмұны толық ашылды газеттер шығарылып, кітаптар көрмесі ұйымдастырылды. Мұғалімнің теориялық білімі жоғары .Сабақ толық мақсатына жетті.

© 2024 Атырауский высший многопрофильный колледж "Болашак". Все права защищены.